Dietetyka

Dietetyka

Profesjonalna dietetyka dla każdego kto chce schudnąć i zdrowo się odżywiać

Diety układam od 26 lat, odchudziłem skutecznie i zdrowo ponad 2500 osób. Odchudzałem ludzi o 5-6 kg a nawet o 50-60 kg. Nie sztuką szybko schudnąć, tylko schudnąć tak szybko, by zachować wigor i zdrowie. Diety opieram na naukowych przesłankach, odnosząc się do grupy krwi, glikemii, składu chemicznego, łączenia i proporcji składników, kaloryczności, typu sylwetki, temperamentu, nawyków, zwyczajów kulturowych, rozkładu dobowego i tygodniowego, możliwości i upodobań podniebienia.

Klient mój ma stałą opiekę od rana do wieczora 364 dni w roku, w rozmowie bezpośredniej, telefonicznej, e-mailowej, czy przez Skype. Moje wieloletnie treningi, starty w zawodach, obserwacja nie tylko sportowców, dają mi coraz większe możliwości w pomaganiu ludziom w kraju i zagranicą .

Wielkim krokiem do przodu było dla mnie świadome lecz niełatwe dla mnie utycie, zrobiłem to by być bliżej tematu i ludzi dotkniętych nadwagą i otyłością Problem nadwagi i otyłości ma zakres globalny. Otyłość staje się największym problemem obecnych czasów. Za skutki tycia odpowiedzialni jesteśmy my wszyscy i za nie płacą wszyscy ludzie nie tylko sami otyli…”Tłustego” miłego Życia bez chłodu, głodu i tycia.

 

Pozdrawiam Paweł “Wellness” Pawłowicz

dietetyka
nmr

 

Naszymi rekordzistkami w zdrowym i szybkim chudnięciu w historii klubu są dwie panie z Żyrardowa.

Jedna pani pielęgniarka schudła z 96 na 60 kg w 6 miesięcy! 

Druga pani to Maria Piotrowska zwyciężczyni 3 konkursów dietetycznych w gazecie Shape i bohaterka cyklicznej publikacji z serii: “Jej się udało” pt. ‘Wszystko jest możliwe” (Shape, sierpień, 2003). Pani Maria kiedy schudła miała 40 lat i zjechała z 84 kg na 46 w 6 miesięcy (w 5 miesięcy-35 kg!)!!!

Shape podał ubytek wagi mniejszy 30 kg w 5 miesięcy.