Dla Firm

Oferta klubowa dla firm

„Hermes 90” to klub z tradycjami założony w 1990 roku, jeden z najstarszych prywatnych klubów w Polsce.

Pragnę zaproponować państwu usługi klubu „Hermes” z zakresu szeroko rozumianej odnowy biologicznej. 

Ponad 3000 osób przewinęło się przez klub. Na bazie wielu lat doświadczeń powstał klub z fachową opieką. „Hermes” plasuje się w czołówce Fitness Club-ów w Polsce w wynikach sportowych i w propagowaniu zdrowego stylu życia na łamach gazet, w radiu i telewizji.

Klub jest otwarty 364 dni w roku. Dajemy duże zniżki dla rodzin, firm, szkół i zorganizowanych grup. Dzięki odpowiednio ułożonym ćwiczeniom i diecie można obniżyć absencję chorobową i zwiększyć wydajność pracy. Posiadamy wszechstronnie wyposażoną siłownię to bardziej dla Panów i mocno rozwijamy sekcję cardio, nastawiając się na płeć piękną oraz rekreację, obniżanie wagi i kondycję.

Mamy kilkanaście maszyn aerobowych: 4. bieżnie, 2. steppery, 6. rowerów (2. poziome), maszynę eliptyczną, najlepsze na świecie wiosła, rower na ręce Top XT. Wysoka jakość maszyn ich funkcjonalność ma coraz więcej zwolenników.

Mamy w sprzedaży bardzo bogatą ofertę suplementów diety nie tylko dla sportowców, kilkudziesięciu światowych liderów odżywkowych. Zajęcia w klubie prowadzi dwóch instruktorów ( trzykrotny Mistrz Polski w Kulturystyce). Mamy przedstawicielstwo na region zachodnio-mazowiecki www.trikke.com , sprzedaż, serwis, wynajem-najtaniej w Polsce! Na ten sam region dostaliśmy przedstawicielstwo talerzy latających i bumerangów( frisbee, frisbee-dog, skylighterów-świecące talerze), czterech najlepszych firm światowych liderów latających dysków.

Fitnessdlafirm