O Klubie

Klub Hermes powstał w 1990 roku, założył go ówczesny Mistrz Strefy Warszawskiej w Kulturystyce, 25-letni mieszkaniec Milanówka Paweł Pawłowicz.

Klub Hermes powstał tuż po”okrągłym stole” i założeniu PZKITS. Na początku był lokal 27 m kw przy ul. Warszawskiej, potem 56 m kw.przy ul. Dworcowej, 75 m kw, przy ul. Grudowskiej, 100 m kw. p, ul. Krzywej, 150 m kw. przy ul. Granicznej, 300 m kw. w Żyrardowie Kpt. Pałaca, a obecnie od 9 lat znowu w Milanówku przy ul. Brzozowej z wejściem od ul. ks. P. Skargi (140 m kw.).

Hermes jest klubem rodzinnym prowadzonym obecnie od 11 lat przez Elżbietę Pawłowicz, wraz z synem Pawłem Pawłowiczem. Jesteśmy klubem prowadzonym przez rodzinę, dla rodzin. W klubie ćwiczą całe rodziny, w trzech pokoleniach, od kilku lat do wieku…sędziwego lub „słusznego”. Najstarsze Panie ćwiczące w klubie 71-cio letnie i Panowie blisko 80-cio letni. Często to Oni właśnie pokazywali młodym jak należy ćwiczyć.
Nazwa klubu wzięła się z tego, że klubów Herkulesów jest wiele, a klub „Hermes 90″ jest tylko jeden!!!

Taki jest też nasz klub, to wyjątkowe miejsce, wyjątkowy klimat dla wyjątkowych ludzi!!!